Kontakt

FunktionNavnTelefonEmail
GruppelederMette Holter Brændeskov40939051gruppeleder@bulowgruppe.dk
GruppeassistentMogens Bahnsen23286288 mogens@bulowgruppe.dk
GruppeassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
GruppeassistentChristoffer S. Hindsgaul51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
Grp.rådsformandLene Olsen42611412grupperaadsformand@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Torben Ottesen61790175grupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Kristian Jørgensen20409308grupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Randi Jensen20466224grupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Randi Jensen24253771grupperaad@bulowgruppe.dk
KassererMorten Rosenberg Møller24415024kasserer@bulowgruppe.dk
Bæver 0-1 klasseBaever@bulowgruppe.dk
BæverlederMie Klindt Andersen28978118mie@bulowgruppe.dk
BæverassistentMette Holter Brændeskov40939051Mette@bulowgruppe.dk
BæverassistentChristoffer S. Hindsgaul51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
BæverassistentChristina Vedstesen26115204christina@bulowgruppe.dk
Ulve 2.-4. KlasseUlve@bulowgruppe.dk
UlvelederCharlotte Waldersclorff Jensen60634292charlotte.w.j@bulowgruppe.dk
UlveassistentSarah Stokholm21589893sarah@bulowgruppe.dk
UlveassistentAndreas Abildgren29242202andreas@bulowgruppe.dk
UlveassistentTorben Nielsen51301879torbenn@bulowgruppe.dk
UlveassistentKristian B. Kloch28120469Kloch@bulowgruppe.dk
Junior & spejder trop 4.-8. KlasseJunior@bulowgruppe.dk
JuniorlederLone Hansen29469990Lone@bulowgruppe.dk
JuniorassistentMorten Møller24415024Morten@bulowgruppe.dk
Seniortrop fra 9. KlasseTrop@bulowgruppe.dk
TroplederNiels-Peter Brændeskov26700047Nielse@bulowgruppe.dk
TropassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
Lån af KnudenSøren Christensen75931162Hogs.christensen@gmail.com
LedervikarTove Bahnsen6146 7326Tove@bulowgruppe.dk
LedervikarTeis Olsen61280595teis@bulowgruppe.dk
LedervikarIben Hansen28943530Iben@bulowgruppe.dk
Ledervikar Sacha Sønderborg28512395Sacha@bulowgruppe.dk
Ledervikar Harald Thomsen20376967Harald@bulowgruppe.dk
LedervikarMads Mortensen22630798Mads_m@bulowgruppe.dk
WebredaktørMads Kolkjær Sørensen40538454Mads@bulowgruppe.dk

Ændringer

Hvis du finder fejl eller har ændringer til kontaktinformationerne her på siden vil vi meget gerne høre fra dig! Den letteste måde at gøre det på er at skrive en kommentar nedenfor. Så sørger vi for at opdatere kontaktlisten med ændringerne. På forhånd tak!

Det er lukket for kommentarer.

Arkiv

Kontakt

Gruppeleder – Mette Holter Brændeskov – tlf: 40939051
Tropsleder – (Nielse) Niels-Peter Brændeskov – tlf: 26700047
Juniorleder – Lone Hansen – tlf: 29469990
Ulveleder – Charlotte W. Jensen – tlf: 60634292
Bæverleder – Mie Klindt Andersen – tlf: 28978118

Kontaktinformationer på andre ledere i gruppen.

Copyright 2019 Bülow Gruppe | KFUM-Spejderne Fredericia · RSS Feed · Log ind

Webdesign af Organic Themes

Organic Themes