Kontakt

FunktionNavnTelefonEmail
GruppelederMette Holter Brændeskov40939051gruppeleder@bulowgruppe.dk
GruppeassistentMogens Bahnsen23286288 mogens@bulowgruppe.dk
GruppeassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
GruppeassistentChristoffer S. Hindsgaul51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
Grp.rådsformandLene Olsen42611412grupperaadsformand@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Torben Ottesen61790175grupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Kristian Jørgensen20409308grupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Randi Jensen20466224grupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Randi Jensen24253771grupperaad@bulowgruppe.dk
KassererMorten Rosenberg Møller24415024kasserer@bulowgruppe.dk
Kontakt til NordboRobert P. Hansen20580180
Bæver 0-1 klasseBaever@bulowgruppe.dk
BæverlederMie Klindt Andersen28978118mie@bulowgruppe.dk
BæverassistentMette Holter Brændeskov40939051Mette@bulowgruppe.dk
BæverassistentChristoffer S. Hindsgaul51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
BæverassistentChristina Vedstesen26115204christina@bulowgruppe.dk
Ulve 2.-4. KlasseUlve@bulowgruppe.dk
UlvelederCharlotte Waldersclorff Jensen60634292charlotte.w.j@bulowgruppe.dk
UlveassistentSarah Stokholm21589893sarah@bulowgruppe.dk
UlveassistentAndreas Abildgren29242202andreas@bulowgruppe.dk
UlveassistentTorben Nielsen51301879torbenn@bulowgruppe.dk
UlveassistentKristian B. Kloch28120469Kloch@bulowgruppe.dk
Junior & spejder trop 4.-8. KlasseJunior@bulowgruppe.dk
JuniorlederMads Mortensen22630798Mads_M@bulowgruppe.dk
JuniorassistentEmmelie Sønderholm Møller24443302Emmelie@bulowgruppe.dk
JuniorassistentBo Jakobsen28186545Bo@bulowgruppe.dk
Seniortrop fra 9. KlasseTrop@bulowgruppe.dk
TroplederNiels-Peter Brændeskov26700047Nielse@bulowgruppe.dk
TropassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
Lån af KnudenSøren Christensen75931162Hogs.christensen@gmail.com
LedervikarTove Bahnsen6146 7326Tove@bulowgruppe.dk
LedervikarTeis Olsen61280595teis@bulowgruppe.dk
LedervikarIben Hansen28943530Iben@bulowgruppe.dk
Ledervikar Sacha Sønderborg28512395Sacha@bulowgruppe.dk
Ledervikar Harald Thomsen20376967Harald@bulowgruppe.dk
WebredaktørMads Kolkjær Sørensen40538454Mads@bulowgruppe.dk
WebredaktørSune Amstrup Olsen26233923webredaktoer@bulowgruppe.dk

Ændringer

Hvis du finder fejl eller har ændringer til kontaktinformationerne her på siden vil vi meget gerne høre fra dig! Den letteste måde at gøre det på er at skrive en kommentar nedenfor. Så sørger vi for at opdatere kontaktlisten med ændringerne. På forhånd tak!

Det er lukket for kommentarer.

Arkiv

Kontakt

Gruppeleder – Mette Holter Brændeskov – tlf: 40939051
Tropsleder – (Nielse) Niels-Peter Brændeskov – tlf: 26700047
Juniorleder – Mads Sund Mortensen – tlf: 22630798
Ulveleder – Charlotte W. Jensen – tlf: 60634292
Bæverleder – Bo Jakobsen – tlf: 28186545

Kontaktinformationer på andre ledere i gruppen.

Copyright 2018 Bülow Gruppe | KFUM-Spejderne Fredericia · RSS Feed · Log ind

Webdesign af Organic Themes

Organic Themes