Kontakt

FunktionNavnAdresseTelefonEmail
GruppelederMette Holter BrændeskovMarsvænget 1440939051gruppeleder@bulowgruppe.dk
GruppeassistentSophie Rosenberg MøllerSiriusvænget 1621763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
GruppeassistentMogens BahnsenBissensvej 3223286288 mogens@bulowgruppe.dk
Grp.rådsformandRobert P. HansenBissensvej 860159665grupperaadsformand@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Torben Ottesengrupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Jesper Toubølgrupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Randi Jensengrupperaad@bulowgruppe.dk
KassererMorten Rosenberg MøllerSiriusvænget 1624415024kasserer@bulowgruppe.dk
KassererhjælpLene OlsenSamsøvej 1442611412kasserer@bulowgruppe.dk
Bæver 0-1 klasseBaever@bulowgruppe.dk
BæverlederBo JakobsenPrangevej 38, st tv28186545Bo@bulowgruppe.dk
BæverassistentMette Holter BrændeskovMarsvænget 1440939051Mette@bulowgruppe.dk
BæverassistentChristoffer S. HindsgaulJacob Hansens Vej 60, 2.th.
5260 Odense S
51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
BæverassistentSidsel JensenSidsel@bulowgruppe.dk
BæverassistentChristina Vedstesenchristina@bulowgruppe.dk
BæverassistentMie Klindt AndersenJacob Hansens Vej 60, 2.th.
5260 Odense S
28978118mie@bulowgruppe.dk
Ulve 2.-4. KlasseUlve@bulowgruppe.dk
UlvelederCharlotte Waldersclorff JensenBlonds Alle 4, 1th60634292charlotte.w.j@bulowgruppe.dk
UlveassistentLone HansenKongensstræde 8B 29469990Lone@bulowgruppe.dk
UlveassistentSarah StokholmFalkevej 2, st.tv21589893ulve@bulowgruppe.dk
UlveassistentAndreas Abildgren
UlveassistentKristian B. KlochAnnavej 2028120469Kloch@bulowgruppe.dk
Junior 4.-6. KlasseJunior@bulowgruppe.dk
JuniorlederMads MortensenAnchersvej 6922630798Mads_M@bulowgruppe.dk
JuniorassistentEmmelie Sønderholm MøllerEmmelie@bulowgruppe.dk
JuniorassistentBo JakobsenPrangevej 38, st tv28186545Bo@bulowgruppe.dk
JuniorassistentLone HansenKongensstræde 8B 29469990Lone@bulowgruppe.dk
Spejdertroppen 6.-9. KlasseTrop@bulowgruppe.dk
TroplederNiels-Peter BrændeskovMarsvænget 1426700047Nielse@bulowgruppe.dk
TropassistentSophie Rosenberg MøllerSiriusvænget 1621763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
TropassistentTeis AndersenTeis@bulowgruppe.dk
KlanlederTove BahnsenBissensvej 3261467326Tove@bulowgruppe.dk
Lån af KnudenSøren ChristensenAlbert Naursvej 975931162Hogs.christensen@gmail.com
LedervikarTove BahnsenBissensvej 326146 7326Tove@bulowgruppe.dk
LedervikarAnders RoseBissensvej 5122476222Anders@bulowgruppe.dk
LedervikarIben HansenVølundsvej 2, 2.th28943530Iben@bulowgruppe.dk
Ledervikar Sacha Sønderborg28512395Sacha@bulowgruppe.dk
Ledervikar Harald Thomsen20376967Harald@bulowgruppe.dk
WebredaktørMads Kolkjær SørensenSøndermarksvej 106 st. th.40538454Mads@bulowgruppe.dk
WebredaktørSune Amstrup Olsen26233923webredaktoer@bulowgruppe.dk

Ændringer

Hvis du finder fejl eller har ændringer til kontaktinformationerne her på siden vil vi meget gerne høre fra dig! Den letteste måde at gøre det på er at skrive en kommentar nedenfor. Så sørger vi for at opdatere kontaktlisten med ændringerne. På forhånd tak!

Det er lukket for kommentarer.

Arkiv

Kontakt

Gruppeleder – Mette Holter Brændeskov – tlf: 40939051
Tropsleder – (Nielse) Niels-Peter Brændeskov – tlf: 26700047
Juniorleder – Mads Sund Mortensen – tlf: 22630798
Ulveleder – Charlotte W. Jensen – tlf: 60634292
Bæverleder – Bo Jakobsen – tlf: 28186545

Kontaktinformationer på andre ledere i gruppen.

Copyright 2018 Bülow Gruppe | KFUM-Spejderne Fredericia · RSS Feed · Log ind

Webdesign af Organic Themes

Organic Themes