Kontakt

FunktionNavnTelefonEmail
GruppelederMette Holter Brændeskov40939051gruppeleder@bulowgruppe.dk
GruppeassistentMogens Bahnsen23286288 mogens@bulowgruppe.dk
GruppeassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
GruppeassistentChristoffer S. Hindsgaul51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
Grp.rådsformandLene Olsen42611412grupperaadsformand@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Alice Mætzke Tandrup51846830grupperaad@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Kristian Jørgensen20409308grupperaad@bulowgruppe.dk
Ung repræsentant i Grupperådet Christian Ramusgrupperaad@bulowgruppe.dk
KassererMorten Rosenberg Møller24415024kasserer@bulowgruppe.dk
Bæver 0-1 klasseBaever@bulowgruppe.dk
BæverlederLine Bang NørgaardLine@bulowgruppe.dk
BæverassistentMie Klindt Hindsgaul28978118mie@bulowgruppe.dk
BæverassistentMette Holter Brændeskov40939051Mette@bulowgruppe.dk
BæverassistentChristoffer Klindt Hindsgaul51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
Ulve 2.-4. KlasseUlve@bulowgruppe.dk
UlvelederCharlotte Waldersclorff Jensen60634292charlotte.w.j@bulowgruppe.dk
UlveassistentMorten Gelsen50523738Morten_g@bulowgruppe.dk
UlveassistentRikke Østergaard25400901Rikke@bulowgruppe.dk
UlveassistentSarah Stokholm21589893sarah@bulowgruppe.dk
UlveassistentAndreas Abildgren29242202andreas@bulowgruppe.dk
UlveassistentTorben Nielsen51301879torbenn@bulowgruppe.dk
UlveassistentKristian B. Kloch28120469Kloch@bulowgruppe.dk
Spejdertrop 4.-8. KlasseJunior@bulowgruppe.dk
TropsassistentMorten Møller24415024Morten@bulowgruppe.dk
TropsassistentEmma Gottlieb Danielsen26234936Emma@bulowgruppe.dk
TropsassistentNaja Lorenzennaja@bulowgruppe.dk
Seniortrop fra 9. KlasseTrop@bulowgruppe.dk
SeniorlederNiels-Peter Brændeskov26700047Nielse@bulowgruppe.dk
SeniorassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
Lån af KnudenSøren Christensen75931162Hogs.christensen@gmail.com
LedervikarTove Bahnsen61467326Tove@bulowgruppe.dk
LedervikarLone Hansen29469990Lone@bulowgruppe.dk
LedervikarTeis Olsen61280595teis@bulowgruppe.dk
LedervikarIben Hansen28943530Iben@bulowgruppe.dk
Ledervikar Harald Thomsen20376967Harald@bulowgruppe.dk
LedervikarMads Mortensen22630798Mads_m@bulowgruppe.dk
WebredaktørMads Kolkjær Sørensen40538454Mads@bulowgruppe.dk

Ændringer

Hvis du finder fejl eller har ændringer til kontaktinformationerne her på siden vil vi meget gerne høre fra dig! Den letteste måde at gøre det på er at skrive en kommentar nedenfor. Så sørger vi for at opdatere kontaktlisten med ændringerne. På forhånd tak!

Det er lukket for kommentarer.

Arkiv

Kontakt

Gruppeleder – Mette Holter Brændeskov – tlf: 40939051
Tropsleder – (Nielse) Niels-Peter Brændeskov – tlf: 26700047
Juniorleder – Lone Hansen – tlf: 29469990
Ulveleder – Charlotte W. Jensen – tlf: 60634292
Bæverleder – Line Bang Nørgaard – tlf:

Kontaktinformationer på andre ledere i gruppen.

Copyright 2020 Bülow Gruppe | KFUM-Spejderne Fredericia · RSS Feed · Log ind

Webdesign af Organic Themes

Organic Themes